ورود به سایت

بررسی انواع سنگ ساختمانی

در این بخش به بررسی انواع سنگ ساختمانی خواهیم پرداخت. قبل از ادامه مباحث در مورد سنگ‌های تراورتن شرح خواهیم داد که از تاریخچه پیدایش آن تا حال که یکی از پر کراربرد‌ترین سنگ‌های ساختمانی در ایران می‌باشد. این نوع سنگ دارای بازه قیمتی متنوعی بوده و از بالاترین بازه قیمت تا پایین‌ترین بازه قیمت متعلق به این نوع سنگ ساختمانی می‌باشد. بیشترین استفاده از آن در نمای بیرون ساختمان می‌باشد. شما اگر به دنبال تراورتن ارزان هستید می‌توانید با ما در تماس باشید .

تروارتن‌ها محصول چشمه‌های گرمابه آهک ساز قدیمی هستند که به شکل خیلی زیاد در سراسر ایران وجود دارد. از جمله معادن مهم تراورتن مجموعه معدن‌های آذر شهرو محلات می‌توان اشاره کرد. سنگ‌های تراورتن از نظر مرغوبیت بی نظیر و بهترین هستند. در صورتی که تراورتن سفید که رنگ‌ها به صورت یک نواختو یک دست سفید باشد از مرغوبیت و محبوبیت بیشتری برخوردار است و تراورتن‌های معادن محلات از این نوع می‌باشند.

تروارتن‌های موجود در ایران از تنوع و رنگ بالایی برخوردار هستند. جالب است بدانید که تراورتن قرمز در سراسر جهان فقط در ایران یافت می‌شود  و تاکنون مشابه ان‌ها در جای دیگر کشف و استخراج نشده است.

تراورتن قرمز در آذر شهر اصفهان و یزد موجود است.

پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید.