ورود به سایت
ارزانترین قیمت سنگ تراورتن
ادامه مطلب

ارزانترین قیمت سنگ تراورتن

سنگ های تراورتن از تنوع بالایی برخوردار می باشند و در این بین این نوع سنگ از بازه قیمتی با اختلاف بالا برخوردار بوده تا جایی که می توان بالاترین و کمترین قیمت سنگ ساختمانی را متعلق به این خانواده از سنگ ساختمانی می باشد . قیمت گذاری سنگ های تراورتن به عوامل متعددی بستگی دارد که در این بین می توان به کیفیت فرآوری ، رنگ و طرح ، قطر و ابعاد و سورت بندی آن اشاره  کرد . برای نمونه می توان به این مورد اشاره کرد که سنگ های با بازه رنگ کرم و بژ از قیمت پایین تری نسبت به سنگ های تراورتن با بازه روشن برخوردار می باشد .

نمای ارزان ساختمان
ادامه مطلب

نمای ارزان ساختمان

زیبایی و ویژگی های نمای ساختمان به عنوان تاثیرگذارترین بخش بر روی نظر و طرز فکر دیگران نسبت به ساختمان شما می باشد و قبل از این که می خواهید نسبت به برگزیدن نمای ساختمان اقدام کنید ، باید مصالح مورد استفاده در آن را به خوبی دقت داشته باشید و به انتخاب مصالحی بپردازید که با سبک معماری شما هماهنگی داشته باشد .  نمای ارزان ساختمان همواره به عنوان یکی از چالش های اصلی طراحان و معماران ساختمان می باشند که به دنبال انتخاب مصالحی می باشند تا با انتخاب آن ها به قیمت تمام شده نمای ساختمان تاثیری کاهشی را داشته باشند .

قیمت سنگ نما ارزان
ادامه مطلب

قیمت سنگ نما ارزان

سنگ‌های ساختمانی به عنوان پر هزینه‌ترین محصولات ساختمانی  جهت کاربرد در نما به شمار می‌آید و جستجو سنگ ارزان و با کیفیت بالا می‌تواند کمک شایانی در جهت کاهش قیمت تمام شده ساختمان داشته باشد . قبل از خرید باید خصوصیات سنگ درخواستی خود  را بدانید که از جمله می‌توان به رنگ ، ضخامت ، ابعاد و جنسیت آن اشاره داشت . باید به محیط مورد استفاده نیز توجه داشته باشید تا به انتخاب بهترین سنگ جهت کاربرد در ساختمان بپردازید . برای مثال اگر مکان مورد استفاده در معرض شدید نور خورشید قرار می‌گیرد باید از سنگی استفاده کنید که مقاوم در برابر گرما باشد و با تابش نور خورشید پس  از گذر زمان رنگ آن کم رنگ نشود .

پایین‌ترین قیمت سنگ تراورتن
ادامه مطلب

پایین‌ترین قیمت سنگ تراورتن

یکی از سنگ‌های پرکاربرد در نمای ساختمان ، سنگ تراورتن می‌باشد که ریشه از زبان فرانسوی دارد . سنگ تراورتن در مقابل شرایط آب و هوایی و تغییرات مقاوم می‌باشد و از لحاظ رنگ بندی متنوع بوده که می‌توان به رنگ‌های کرم ، سفید ، شکلاتی ، گردویی ، لیمویی و سیلور اشاره کرد . جهت استفاده از سنگ تراورتن هیچ محدودیت کاربری تعریف نشده و می‌توان در نمای بیرون و نمای داخل ساختمان مورد استفاده قرار داد . پایین‌ترین قیمت سنگ تراورتن به پارامترهای متنوعی بستگی دارد که از جمله می‌توان به رنگ ، ابعاد ، نوع و ضخامت آن اشاره کرد . پایین‌ترین قیمت سنگ تراورتن را می‌توان به  رنگ‌های کرم و شکلاتی اشاره کرد که سنگبری افشار به عنوان یکی از تولیدکنندگان سنگ تراورتن قیمت مناسب در استان اصفهان می‌باشد .

سنگ ساختمانی ارزان در اصفهان
ادامه مطلب

سنگ ساختمانی ارزان در اصفهان

در استان اصفهان مراکز خرید و فروش زیادی در زمینه سنگ ساختمانی وجود دارد که به تولید و فرآوری انواع سنگ ساختمانی می‌پردازند . استان اصفهان به خاطر تولید حجم بالایی از سنگ‌های ساختمانی به عنوان قطب سنگ ساختمانی ایران به شمار می‌آید  . یکی از خواسته هتای بسیاری از فعالان در زمینه صنعت ساختمان ، یافتن سنگ ساختمانی ارزان در اصفـهان می‌باشد . سنگبری افشار واقع در شهرک صنعتی سنگ نجف آباد آمادگی خدمت رسانی در زمینه خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی قیمت مناسب در اصفهان را دارا می‌باشد . جهت دریافت لیست قیمت و اطلاعات کاربردی می‌توانید با ما در تماس باشید . 

قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن
ادامه مطلب

قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن

سنگبری افشار با تولید انواع سنگ‌های تراورتن با قیمت مناسب آمادگی قدمات رسانی به کلیه فعالان در زمینه صنعت ساختمان در شهرهای تهران ، اصفهان ، اهواز و سایر شهرهای ایران می‌باشد. برای دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید.  سنگ‌های تراورتن به صورت عمده در نمای بیرون ساختمان مورد استفاده قرار گرفته و بیشترین بازه رنگی مورد استفاده در رنگ‌های کرم ، شکلاتی و سفید می‌باشد. در این بین سنگ‌های تراورتن با رنگ‌های کرم و شکلاتی از قیمت مناسب‌تری برخوردار بوده و سنگبری افشار به صورت تخصصی به تولید انواع سنگ تراورتن شکلاتی با قیمت مناسب در شهرک صنعتی نجف آباد اصفهان می‌پردازد.